製品スペック
| Case/Package | VQFN |
| Height | 1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Supply Current | 3 mA |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Output Power | 2.5 W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 900 µm |
| Weight | 50.008559 mg |
| Width | 4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 205
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで当日 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 4 | ¥ 1,891.12 |
| 5 - 9 | ¥ 1,109.66 |
| 10 - 29 | ¥ 1,011.97 |
| 30 - 49 | ¥ 946.85 |
| 50 - 59 | ¥ 933.83 |
| 60 - 99 | ¥ 930.57 |
| 100 - 199 | ¥ 924.06 |
| 200 - | ¥ 919.17 |




