製品スペック
| Case/Package | VQFN |
| Height | 1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Output Power | 2.5 W |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Thickness | 900 µm |
| Weight | 50.008559 mg |
| Width | 4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 90
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで当日 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 4 | ¥ 1,881.59 |
| 5 - 9 | ¥ 1,100.13 |
| 10 - 29 | ¥ 1,002.45 |
| 30 - 49 | ¥ 937.33 |
| 50 - 59 | ¥ 924.3 |
| 60 - 99 | ¥ 921.05 |
| 100 - 199 | ¥ 914.54 |
| 200 - | ¥ 909.65 |




