製品スペック
| Case/Package | QFN EP |
| Data Rate | 10 Gbps |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 5 years ago) |
| Logic Function | AND, Buffer, Receiver, Translator |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST SHIPMENTS (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.465 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 51 mA |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Receivers | 1 |
| Number of Transceivers | 1 |
| Number of Transmitters | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Output Current | 25 mA |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 326
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで当日 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 2 | ¥ 2,862.54 |
| 3 - 3 | ¥ 2,211.33 |
| 4 - 4 | ¥ 2,129.93 |
| 5 - 8 | ¥ 2,081.08 |
| 9 - 9 | ¥ 1,994.26 |
| 10 - 19 | ¥ 1,983.4 |
| 20 - 29 | ¥ 1,934.56 |
| 30 - | ¥ 1,918.28 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで当日 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:55
MOQ:1
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st33392793
コアスタッフポイント:2.0




