製品スペック
| Contact Plating | Tin |
| Height | 1.35 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Low Level Output Current | 20 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Operating Temperature | -70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Memory Type | ROM |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Pins | 6 |
| Operating Supply Current | 70 µA |
| Quiescent Current | 24 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 20 Ω |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Throw Configuration | SPST |
| Width | 3.89 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 2
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:2
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 2 - | ¥ 5,780.93 |




