製品スペック
| Clock Sync | Yes |
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 500 kHz |
| Max Input Voltage | 56 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Output Voltage | 44.8 V |
| Max Switching Frequency | 107 kHz |
| Min Input Voltage | 10 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 1 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Input Voltage | 24 V |
| Nominal Output Voltage | 1 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Output Phases | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 20 |
| Number of Terminals | 20 |
| Operating Supply Voltage | 56 V |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 44.8 V |
| REACH SVHC | Yes |
| Switching Frequency | 500 kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Topology | Buck |
| Width | 4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 50
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:10
SPQ:10
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 10 - 99 | ¥ 618.18 |
| 100 - 499 | ¥ 558.72 |
| 500 - 999 | ¥ 546.83 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 537.91 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 533.45 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 531.96 |
| 20,000 - 39,999 | ¥ 530.77 |
| 40,000 - | ¥ 529.88 |





