BD95601MUV-LBE2
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | VQFN |
| Clock Sync | No |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Input Voltage | 25 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Output Phases | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Output Configuration | Positive |
| Output Voltage | 2 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Weight | 69.994973 mg |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 50
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:5
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 903.02 |
| 50 - 249 | ¥ 813.83 |
| 250 - 499 | ¥ 754.37 |
| 500 - 2,499 | ¥ 742.48 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 733.56 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 729.1 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 728.21 |
| 20,000 - | ¥ 726.43 |






