製品スペック
| Case/Package | SSOP |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Power Dissipation | 540 mW |
| Max Reset Threshold Voltage | 3.333 V |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Reset Threshold Voltage | 3.267 V |
| Min Supply Voltage | 950 mV |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 850 nA |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Reset | Active Low |
| Threshold Voltage | 3.3 V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Watchdog Timer | No |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 500
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:100
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 40.81 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 34.86 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 33.67 |
| 10,000 - 49,999 | ¥ 32.78 |
| 50,000 - 99,999 | ¥ 32.07 |
| 100,000 - 199,999 | ¥ 31.98 |
| 200,000 - | ¥ 31.92 |






