製品スペック
| Case/Package | QFP |
| Height - Seated (Max) | 2.8 mm |
| Interface | Serial |
| Introduction Date | 2005-04-20 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Supply Current | 40 mA |
| Max Supply Voltage | 7.4 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Number of Bands | 2 |
| Number of Channels | 6 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 80 |
| Number of Terminals | 80 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Commercial Extended |
| Terminal Pitch | 650 µm |
| Width | 14 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 50
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:5
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 1,091.43 |
| 50 - 249 | ¥ 1,002.24 |
| 250 - 499 | ¥ 942.78 |
| 500 - 2,499 | ¥ 930.89 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 921.97 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 917.51 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 916.02 |
| 20,000 - | ¥ 914.83 |





