製品スペック
| Case/Package | LSSOP |
| Height - Seated (Max) | 1.35 mm |
| Interface | I2C |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 48 mA |
| Max Supply Voltage | 9.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 7 V |
| Number of Channels | 5 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Outputs | 6 |
| Number of Pins | 28 |
| Number of Terminals | 28 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 650 µm |
| Width | 5.6 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 100
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:5
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 779.83 |
| 50 - 249 | ¥ 690.64 |
| 250 - 499 | ¥ 631.18 |
| 500 - 2,499 | ¥ 619.29 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 610.37 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 605.91 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 605.02 |
| 20,000 - | ¥ 603.24 |





