製品スペック
| Case/Package | SSOP |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Gain | 0 dB |
| Interface | I2C |
| Introduction Date | 2010-03-29 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 30 mA |
| Max Supply Voltage | 9.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 20 |
| Number of Terminals | 20 |
| Operating Supply Current | 15 mA |
| Output Power | 940 mW |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| REACH SVHC | Yes |
| Supply Type | Single |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 800 µm |
| Width | 5.4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 100
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:10
SPQ:10
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 10 - 99 | ¥ 610.93 |
| 100 - 499 | ¥ 551.47 |
| 500 - 999 | ¥ 539.58 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 530.66 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 526.2 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 524.72 |
| 20,000 - 39,999 | ¥ 523.53 |
| 40,000 - | ¥ 522.64 |





