製品スペック
| Case/Package | LSSOP |
| Contact Plating | Copper, Tin |
| Interface | I2C |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 1.063 W |
| Max Supply Voltage | 9.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Pins | 28 |
| Operating Supply Current | 7 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Supply Type | Single |
| Weight | 2.26799 g |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 100
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:20
SPQ:20
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 20 - 199 | ¥ 290.98 |
| 200 - 999 | ¥ 268.68 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 261.25 |
| 2,000 - 9,999 | ¥ 255.3 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 250.84 |
| 20,000 - 39,999 | ¥ 249.35 |
| 40,000 - 79,999 | ¥ 248.17 |
| 80,000 - | ¥ 247.27 |





