製品スペック
| Case/Package | SSOP |
| Height - Seated (Max) | 2 mm |
| Interface | Serial |
| Introduction Date | 2014-08-12 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 7.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 6.5 V |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 40 |
| Number of Terminals | 40 |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 650 µm |
| Width | 5.4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 100
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:10
SPQ:10
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 10 - 99 | ¥ 531.22 |
| 100 - 499 | ¥ 471.76 |
| 500 - 999 | ¥ 459.87 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 450.95 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 446.49 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 445.01 |
| 20,000 - 39,999 | ¥ 443.82 |
| 40,000 - | ¥ 442.93 |





