製品スペック
| Case/Package | SSOP |
| Gain | 0 dB |
| Interface | I2C |
| Introduction Date | 2010-04-16 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 9.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 6 |
| Number of Outputs | 6 |
| Number of Pins | 24 |
| Number of Terminals | 24 |
| Operating Supply Current | 25 mA |
| Output Power | 1 W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| REACH SVHC | Yes |
| Supply Type | Single |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 800 µm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 50
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:5
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 932 |
| 50 - 249 | ¥ 842.82 |
| 250 - 499 | ¥ 783.36 |
| 500 - 2,499 | ¥ 771.47 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 762.55 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 758.09 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 757.2 |
| 20,000 - | ¥ 755.41 |





