6609069-4
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Approvals | UL |
| China RoHS | Compliant |
| Current | 25 A |
| Current Rating | 25 A |
| Depth | 175.3 mm |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 60 Hz |
| Height | 64.77 mm |
| Insertion Loss (dB) | 2 dB |
| Introduction Date | 2011-01-20 |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 3.8 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Current Rating | 25 A |
| Max Frequency | 1 MHz |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount, DIN Rail, Flanges |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Lug, Terminal Block |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 139.2 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 6
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:6
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 6 - | ¥ 555,324.16 |




