製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv1 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | CAN, I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 144 |
| Part Group | RX621 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 96 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Width | 20 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 960
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:2
SPQ:2
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 2 - 19 | ¥ 3,344.5 |
| 20 - 99 | ¥ 3,121.53 |
| 100 - 199 | ¥ 3,047.2 |
| 200 - 999 | ¥ 2,987.74 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 2,943.15 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 2,928.29 |
| 4,000 - 7,999 | ¥ 2,916.39 |
| 8,000 - | ¥ 2,907.47 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:1299
MOQ:100
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st67940124
コアスタッフポイント:0.3





