製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RX |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 50 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 50 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 1 MB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.62 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 122 |
| Number of Pins | 144 |
| Number of Programmable I/O | 122 |
| Number of Timers/Counters | 19 |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Group | RX210 |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 96 kB |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 20 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 361
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:2
SPQ:2
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 2 - 19 | ¥ 3,416.96 |
| 20 - 99 | ¥ 3,193.99 |
| 100 - 199 | ¥ 3,119.67 |
| 200 - 999 | ¥ 3,060.21 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 3,015.61 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 3,000.75 |
| 4,000 - 7,999 | ¥ 2,988.86 |
| 8,000 - | ¥ 2,979.94 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:160
MOQ:100
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st67940063
コアスタッフポイント:0.3
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:543
MOQ:1
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st74842479





