製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RX |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SCI |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 128 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 46 |
| Number of Pins | 64 |
| Number of USB Channels | 1 |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Group | RX111 |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 16 kB |
| Schedule B | 8542310000 |
| Part Series | RX100 |
| Width | 10 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 315
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:5
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 1,700.12 |
| 50 - 249 | ¥ 1,610.93 |
| 250 - 499 | ¥ 1,551.47 |
| 500 - 2,499 | ¥ 1,539.58 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 1,530.66 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 1,526.2 |
| 10,000 - 19,999 | ¥ 1,523.53 |
| 20,000 - | ¥ 1,521.92 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:3237
MOQ:250
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st67939997
コアスタッフポイント:0.3





