製品スペック
| Access Time | 70 ns |
| Address Bus Width | 19 b |
| Case/Package | SOIC |
| China RoHS | Compliant |
| Density | 4 Mb |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | Parallel |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Type | RAM, SRAM |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 25 mA |
| Number of Pins | 32 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 512000 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Radiation Hardening | No |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Width | 10 mm |
| Word Size | 8 b |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 10
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:5
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 2,569.69 |
| 50 - 249 | ¥ 2,480.5 |
| 250 - 499 | ¥ 2,421.04 |
| 500 - 2,499 | ¥ 2,409.15 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 2,400.23 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 2,395.77 |
| 10,000 - | ¥ 2,393.09 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:7
MOQ:1
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st63706694
コアスタッフポイント:0.3





