製品スペック
| Contact Current Rating | 15 A |
| Contact Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Electrical Life | 20 kcycles |
| Height | 15.9 mm |
| Introduction Date | 2010-11-22 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 8 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Operating Force | 980 mN |
| Pretravel | 3.3 mm |
| Sealable | IP40 |
| Throw Configuration | SPDT |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,000
出荷予定日:2026/10/01 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/10/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 9 | ¥ 792 |
| 10 - 49 | ¥ 376.15 |
| 50 - 99 | ¥ 316.69 |
| 100 - 499 | ¥ 304.8 |
| 500 - 999 | ¥ 295.88 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 289.93 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 288.75 |
| 4,000 - | ¥ 287.85 |





