TLV3402IDGK
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | VSSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 88 dB |
| Dual Supply Voltage | 5 V |
| Height | 0 m |
| Input Bias Current | 250 pA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 3.6 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 8 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 481 mW |
| Max Supply Current | 640 nA |
| Max Supply Voltage | 16 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.35 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 640 nA |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Voltage | 15 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 481 mW |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 105 dB |
| Propagation Delay | 300 µs |
| Quiescent Current | 950 nA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Response Time | 80 µs |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000 |
| Thickness | 970 µm |
| Type | General Purpose |
| Voltage Gain | 120 dB |
| Weight | 18.99418 mg |
| Width | 3 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 5
出荷予定日:2026/06/15 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/15 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - 49 | ¥ 2,946.9 |
| 50 - 249 | ¥ 2,857.72 |
| 250 - 499 | ¥ 2,798.26 |
| 500 - 2,499 | ¥ 2,786.36 |
| 2,500 - 4,999 | ¥ 2,777.45 |
| 5,000 - 9,999 | ¥ 2,772.99 |
| 10,000 - | ¥ 2,768.88 |





