製品スペック
| ADC Channels (Resolution) | 5-Ch 10-Bit |
| China RoHS | Compliant |
| Data Bus Width | 32 b |
| EEPROM Memory Size | 4 kB |
| Frequency | 40 MHz |
| Height | 900 µm |
| Height - Seated (Max) | 900 µm |
| Interface | LIN, UART |
| Introduction Date | 2017-03-23 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Frequency | 25 MHz |
| Max Junction Temperature (Tj) | 175 °C |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Supply Voltage | 28 V |
| Memory Size | 64 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 5.5 V |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of ADC Channels | 5 |
| Number of I/Os | 10 |
| Number of PWM Channels | 1 |
| Number of SPI Channels | 1 |
| Number of Terminals | 48 |
| Number of Timers/Counters | 4 |
| Number of UART Channels | 2 |
| Operating Supply Voltage | 13.5 V |
| Package Quantity | 2500 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| RAM Size | 6 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8542310000 |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 7 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 5,000
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
15:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:2,500
SPQ:2,500
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 2,500 - | ¥ 811.53 |





