SN74AVCH4T245PWT
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | TSSOP |
| Data Rate | 380 Mbps |
| Direction | Bidirectional |
| Height | 1.2 mm |
| High Level Output Current | -12 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Logic Function | Transceiver, Translator |
| Low Level Output Current | 12 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 6 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Bits | 4 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Current | 12 mA |
| Packaging | Tape and Reel |
| Polarity | Non-Inverting |
| Propagation Delay | 10.3 ns |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 1 mm |
| Topology | Push-Pull |
| Turn-On Delay Time | 2.9 ns |
| Weight | 61.887009 mg |
| Width | 4.4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 15
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:15
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 15 - | ¥ 770.94 |




