SN74ACT7814-20DL
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Access Time | 15 ns |
| Bus Directional | Unidirectional |
| Case/Package | SSOP |
| Data Bus Width | 18 b |
| Density | 1.1 kb |
| Direction | Unidirectional |
| Element Configuration | Dual |
| Frequency | 50 MHz |
| Height | 2.79 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 400 µA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 144 B |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 400 µA |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Pins | 56 |
| Number of Words | 64 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Radiation Hardening | No |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Thickness | 2.59 mm |
| Weight | 694.790113 mg |
| Width | 7.49 mm |
| Word Size | 18 b |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 7
出荷予定日:2026/06/16 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/16 当社出荷予定
MOQ:5
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 5 - | ¥ 2,471.09 |




