SN65LVEP11DGKR
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | VSSOP |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 0 m |
| Input | ECL |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Logic Function | Translator |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Frequency | 3.8 GHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 527 mW |
| Max Supply Voltage | 3.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Nominal Supply Current | 45 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Dissipation | 527 mW |
| Propagation Delay | 300 ps |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 970 µm |
| Turn-On Delay Time | 300 ps |
| Weight | 18.99418 mg |
| Width | 3 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,445
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:500
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 500 - | ¥ 3,761.73 |




