製品スペック
| Case/Package | TSSOP |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Height | 1.1 mm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 3 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 192 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.4 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.1 µA |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 15 mA |
| Width | 4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 3,000
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 9 | ¥ 232.5 |
| 10 - 49 | ¥ 230.66 |
| 50 - 99 | ¥ 157.18 |
| 100 - 299 | ¥ 148 |
| 300 - 499 | ¥ 141.87 |
| 500 - 999 | ¥ 140.65 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 139.73 |
| 2,000 - | ¥ 139.27 |




