製品スペック
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Part Family | RC19104A |
| Height | 900 µm |
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8540000000 |
| Introduction Date | 2024-11-19 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Current | 71 mA |
| Max Supply Voltage | 1.89 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.71 V |
| MSL | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 28 |
| Number of Terminals | 28 |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Pitch | 400 µm |
| Propagation Delay | 1.5 ns |
| Terminal Pitch | 400 µm |
| Width | 4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 480
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 2,034.11 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 2,029.65 |
| 5,000 - | ¥ 2,026.09 |




