製品スペック
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | NLR |
| Part Family | RC19016 |
| Height | 900 µm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8540000000 |
| Interface | SMBus |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Input Voltage | 3.63 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Output Frequency | 156.25 MHz |
| Min Input Voltage | 2.97 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 64 |
| Output Type | HCSL, LVDS |
| Package Quantity | 3000 |
| Pitch | 500 µm |
| Width | 9 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 222
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 4 | ¥ 1,293.34 |
| 5 - 9 | ¥ 811.24 |
| 10 - 29 | ¥ 713.56 |
| 30 - 49 | ¥ 648.44 |
| 50 - 59 | ¥ 635.41 |
| 60 - 99 | ¥ 632.16 |
| 100 - 199 | ¥ 625.65 |
| 200 - | ¥ 620.76 |




