製品スペック
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Part Family | RC19008 |
| Height | 900 µm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8540000000 |
| Interface | SMBus |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Input Voltage | 3.63 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Output Frequency | 156.25 MHz |
| Min Input Voltage | 2.97 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 40 |
| Output Type | HCSL, LVDS |
| Package Quantity | 2500 |
| Pitch | 400 µm |
| Width | 5 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,222
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 2,575.04 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 2,570.58 |
| 5,000 - | ¥ 2,567.01 |




