製品スペック
| Case/Package | TSSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Part Family | RAA230233GSB |
| Height | 1.1 mm |
| Introduction Date | 2015-04-21 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Input Voltage | 16 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Voltage | 6 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 800 mV |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 20 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 3 A |
| Output Type | Adjustable |
| Switching Frequency | 1.1 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Width | 4 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 4,879
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - | ¥ 10,226.75 |




