製品スペック
| Case/Package | TSOT |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Height | 0 m |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Input Voltage | 305 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 305 V |
| Min Input Voltage | 20 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 20 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 5 |
| Output Power | 5 W |
| Pitch | 1 mm |
| RAM Size | 1.5 kB |
| Rds On Max | 14.5 Ω |
| Switching Frequency | 30 kHz |
| Width | 1.6 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,200
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | ¥ 594.69 |
| 10,000 - | ¥ 593.89 |




