製品スペック
| Case/Package | LFBGA |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Height | 1.4 mm |
| Interface | CAN, ESC, Ethernet, I2C, SPI, UART, USB |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 200 MHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 9 |
| Number of Pins | 320 |
| Number of SPI Channels | 11 |
| Number of UART Channels | 6 |
| Oscillator Type | Internal |
| Pitch | 800 µm |
| RAM Size | 2 MB |
| Width | 17 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 210
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - | ¥ 13,056.52 |




