製品スペック
| Case/Package | BGA |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RZ |
| Frequency | 1.2 GHz |
| Height | 1.4 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 85400000000 |
| Introduction Date | 2024-12-23 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 1.2 GHz |
| Max Supply Voltage | 3.63 V |
| Min Supply Voltage | 2.97 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 551 |
| Number of USB Channels | 2 |
| Pitch | 800 µm |
| RAM Size | 128 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RZ/G |
| Width | 21 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 3
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:3
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 3 - 29 | ¥ 8,961.6 |
| 30 - 149 | ¥ 8,887.28 |
| 150 - 299 | ¥ 8,842.69 |
| 300 - 1,499 | ¥ 8,753.5 |
| 1,500 - 2,999 | ¥ 8,708.9 |
| 3,000 - 5,999 | ¥ 8,694.04 |
| 6,000 - 11,999 | ¥ 8,682.15 |
| 12,000 - | ¥ 8,673.23 |
同一型番 その他在庫
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
出荷元:N/A
在庫数:300
MOQ:1
SPQ:1
在庫タイプ: 品質保証
コアスタッフ型番:st73803075




