製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Frequency | 400 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, Ethernet, I2C, LIN, SPI, UART, USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 400 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | ROMless |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 4 |
| Number of I/Os | 78 |
| Number of Pins | 176 |
| Number of SPI Channels | 4 |
| Number of UART Channels | 7 |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, POR, PWM, WDT |
| RAM Size | 3 MB |
| Schedule B | 8542310000 |
| Width | 24 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 44
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
入荷予定数: 0
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 2 | ¥ 2,975.28 |
| 3 - 3 | ¥ 2,313.56 |
| 4 - 4 | ¥ 2,230.85 |
| 5 - 8 | ¥ 2,181.22 |
| 9 - 9 | ¥ 2,092.99 |
| 10 - 19 | ¥ 2,081.96 |
| 20 - 29 | ¥ 2,032.33 |
| 30 - | ¥ 2,015.79 |







