製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Frequency | 400 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, Ethernet, I2C, LIN, SPI, SPIDF, SSI, UART, USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 400 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Type | ROMless |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 4 |
| Number of I/Os | 115 |
| Number of Pins | 256 |
| Number of SPI Channels | 5 |
| Number of UART Channels | 10 |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, POR, PWM, WDT |
| RAM Size | 10 MB |
| Schedule B | 8542310000 |
| Width | 28 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 584
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 4,420.39 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 4,415.93 |
| 5,000 - | ¥ 4,411.49 |




