製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM Cortex-M4 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Part Family | Synergy MCU |
| Frequency | 120 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, I2C, QSPI, SCI, SPI, USBFS |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Frequency | 120 MHz |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 2 MB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 13 |
| Number of Pins | 176 |
| Number of SPI Channels | 12 |
| Number of UART Channels | 10 |
| Part Group | S5D9 |
| RAM Size | 640 kB |
| Part Series | S5 |
| Width | 24 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 220
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 2 | ¥ 4,022.86 |
| 3 - 3 | ¥ 3,371.65 |
| 4 - 4 | ¥ 3,290.24 |
| 5 - 8 | ¥ 3,241.4 |
| 9 - 9 | ¥ 3,154.57 |
| 10 - 19 | ¥ 3,143.72 |
| 20 - 29 | ¥ 3,094.88 |
| 30 - | ¥ 3,078.6 |




