製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | ARM Cortex-M4 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Part Family | Synergy MCU |
| Frequency | 48 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, I2C, SCI, SPI, USBFS |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Frequency | 48 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Min Supply Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 8 |
| Number of Pins | 64 |
| Number of SPI Channels | 8 |
| Number of UART Channels | 6 |
| Part Group | S3A3 |
| RAM Size | 96 kB |
| Part Series | S3 |
| Width | 10 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,280
出荷予定日:2026/07/03 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/07/03 当社出荷予定
MOQ:8
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 8 - 79 | ¥ 4,794.9 |
| 80 - 399 | ¥ 4,772.6 |
| 400 - 799 | ¥ 4,713.14 |
| 800 - 3,999 | ¥ 4,701.25 |
| 4,000 - 7,999 | ¥ 4,694.56 |
| 8,000 - | ¥ 4,687.87 |




