製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 9 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 9 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Bits | 32 |
| Number of Pins | 176 |
| Number of UART Channels | 5 |
| Width | 20 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 31
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 1 | ¥ 8,634.93 |
| 2 - 2 | ¥ 8,175.68 |
| 3 - 3 | ¥ 8,022.59 |
| 4 - 4 | ¥ 7,946.05 |
| 5 - 8 | ¥ 7,900.12 |
| 9 - 9 | ¥ 7,818.48 |
| 10 - 19 | ¥ 7,808.27 |
| 20 - | ¥ 7,762.35 |




