製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv1 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 1 MB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 144 |
| Number of USB Channels | 1 |
| Part Group | RX63N |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 128 kB |
| Width | 20 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 480
出荷予定日:2026/06/04 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/04 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 9 | ¥ 5,239.72 |
| 10 - 49 | ¥ 4,645.13 |
| 50 - 99 | ¥ 4,526.21 |
| 100 - 499 | ¥ 4,437.02 |
| 500 - 999 | ¥ 4,377.56 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 4,365.67 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 4,356.75 |
| 4,000 - | ¥ 4,352.29 |





