製品スペック
| Case/Package | LFBGA |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv1 |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.4 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Introduction Date | 2012-01-16 |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 3 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 176 |
| Part Group | RX62N |
| Pitch | 800 µm |
| RAM Size | 96 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Width | 13 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 908
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 2 | ¥ 2,894.29 |
| 3 - 3 | ¥ 2,243.07 |
| 4 - 4 | ¥ 2,161.67 |
| 5 - 8 | ¥ 2,112.83 |
| 9 - 9 | ¥ 2,026 |
| 10 - 19 | ¥ 2,015.15 |
| 20 - 29 | ¥ 1,966.31 |
| 30 - | ¥ 1,950.03 |




