製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv3 |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991.a.2 |
| Part Family | RX |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | CAN, I2C, SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 64 MHz |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 8 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of SPI Channels | 7 |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Group | RX261 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 128 kB |
| Part Series | RX200 |
| Width | 14 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 9 | ¥ 6,083.22 |
| 10 - 49 | ¥ 5,637.28 |
| 50 - 99 | ¥ 5,488.63 |
| 100 - 499 | ¥ 5,414.31 |
| 500 - 999 | ¥ 5,369.72 |
| 1,000 - 1,999 | ¥ 5,280.53 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 5,221.07 |
| 4,000 - | ¥ 5,209.18 |




