製品スペック
| Case/Package | TFLGA |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RX |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.05 mm |
| Interface | I2C, IrDA, SCI, SSI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 80 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of USB Channels | 1 |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Group | RX113 |
| Peripherals | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pitch | 650 µm |
| RAM Size | 64 kB |
| Part Series | RX100 |
| Width | 7 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 5,164
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:500
SPQ:500
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | ¥ 967.79 |
| 5,000 - | ¥ 966.18 |




