製品スペック
| Case/Package | HWQFN |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RX |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991.a.2 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 800 µm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 32 MHz |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 64 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 4 |
| Number of Pins | 40 |
| Number of SPI Channels | 4 |
| Number of UART Channels | 0 |
| Part Group | RX111 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 10 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RX100 |
| Width | 6 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 985
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 2,700.4 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 2,695.94 |
| 5,000 - | ¥ 2,692.38 |




