製品スペック
| Case/Package | QFP |
| China RoHS | Compliant |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Frequency | 25 MHz |
| Height | 3.05 mm |
| Interface | EBI/EMI, I2C, UART, USART |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 25 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 300 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 256 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 85 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of Programmable I/O | 85 |
| Number of Timers/Counters | 11 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 20 kB |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 14 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 3,000
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - | ¥ 15,579.46 |




