製品スペック
| Case/Package | QFN EP |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Input | CML |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LIFETIME (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Frequency | 10 GHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 2.625 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.71 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 90 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 16 |
| PLL | No |
| Propagation Delay | 275 ps |
| Quiescent Current | 100 mA |
| Radiation Hardening | No |
| Turn-On Delay Time | 275 ps |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 4
出荷予定日:2026/06/01 当社出荷予定
12:00 までのオーダーで2026/06/01 当社出荷予定
MOQ:1
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 1 - 4 | ¥ 2,305.72 |
| 5 - 9 | ¥ 1,524.26 |
| 10 - 29 | ¥ 1,426.58 |
| 30 - 49 | ¥ 1,361.45 |
| 50 - 59 | ¥ 1,348.43 |
| 60 - 99 | ¥ 1,345.17 |
| 100 - 199 | ¥ 1,338.66 |
| 200 - | ¥ 1,333.78 |




