LTC2313ITS8-14#TRMPBF
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | TSOT |
| Height | 1 mm |
| Integral Nonlinearity (INL) | 4 LSB |
| Interface | SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 5 mA |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 14 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Converters | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Unipolar |
| Power Dissipation | 30 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resolution | 1.75 B |
| Sampling Rate | 2.5 Msps |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,000
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 4,422.69 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 4,418.23 |
| 5,000 - | ¥ 4,413.79 |




