LTC1728ES5-5#TRMPBF
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Case/Package | TSOT |
| Height | 1.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Reset Threshold Voltage | 4.75 V |
| Max Supply Voltage | 7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Reset Threshold Voltage | 4.6 V |
| Min Supply Voltage | 1 V |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Radiation Hardening | No |
| Reset | Active Low |
| Reset Timeout | 140 ms |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Threshold Voltage | 4.675 V |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Width | 1.75 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 1,000
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:100
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 100 - 999 | ¥ 1,644.87 |
| 1,000 - 4,999 | ¥ 1,640.41 |
| 5,000 - | ¥ 1,636.84 |




