LTC1685CS8#PBF
※画像は参考です。
詳細は製品仕様をご覧ください。
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Data Rate | 60 Mbps |
| Height | 1.752 mm |
| Interface | RS-422, RS-485 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 7 mA |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Receivers | 1 |
| Number of Transceivers | 1 |
| Number of Transmitters | 1 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Width | 3.99 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 5
出荷予定日:2026/06/15 当社出荷予定
MOQ:4
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 4 - 39 | ¥ 3,914.34 |
| 40 - 199 | ¥ 3,869.74 |
| 200 - 399 | ¥ 3,780.56 |
| 400 - 1,999 | ¥ 3,721.1 |
| 2,000 - 3,999 | ¥ 3,713.66 |
| 4,000 - 7,999 | ¥ 3,709.2 |
| 8,000 - 15,999 | ¥ 3,700.29 |
| 16,000 - | ¥ 3,695.83 |





