DSC8102CI2
ドキュメント
リンク先
製品スペック
| Projected EOL Date | 2039-10-19 |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Country of Assembly | Thailand |
| Country of Fabrication | Taiwan |
| Country of Origin | Thailand |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Frequency | 460 MHz |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Height | 889 µm |
| HS Code | 8542.39.0090 |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.39.0060 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 20 hours ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | REL (Last Updated: 20 hours ago) |
| Max Duty Cycle | 52 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 58 mA |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.25 V |
| Mount | Surface Mount |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Ratings | AEC-Q100 |
| Termination | Solder |
| Width | 2.4892 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 0
出荷予定日:2026/06/09 当社出荷予定
16:00 までのオーダーで2026/06/09 当社出荷予定
MOQ:25
SPQ:1
お問合せ対象製品
在庫切れ / 価格情報のない製品は見積依頼が
可能です。
必要数量等の情報を「見積依頼」ページにて
ご入力ください。
※価格は変更となる可能性がございます。
あらかじめご了承ください。
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 25 - 99 | ¥ 1,760.62 |
| 100 - | ¥ 1,580.8 |





