製品スペック
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Frequency | 200 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SCI |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Type | ROMless |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 1.15 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 176 |
| Number of Timers/Counters | 11 |
| Number of UART Channels | 4 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 128 kB |
| Width | 24 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 30
出荷予定日:2026/06/10 当社出荷予定
17:00 までのオーダーで2026/06/10 当社出荷予定
MOQ:30
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 30 - | ¥ 30,056.17 |




