製品スペック
| Case/Package | SOIC |
| Contact Plating | Tin |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Height | 2.65 mm |
| Interface | I2C |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Logic Function | Clock |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 150 µA |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Time Format | HH:MM:SS |
| Weight | 665.986997 mg |
| Width | 7.6 mm |
・商品説明の情報は、製品の概要を確認する目的で便宜的に提供しています。
・該当する正式情報は、メーカー発行のデータシート等をご参照ください。
在庫数: 17
出荷予定日:2026/06/15 当社出荷予定
MOQ:7
SPQ:1
| 購入数量 | 単価(JPY) |
|---|---|
| 7 - 69 | ¥ 2,342.24 |
| 70 - 349 | ¥ 2,304.02 |
| 350 - 699 | ¥ 2,244.56 |
| 700 - 3,499 | ¥ 2,232.67 |
| 3,500 - 6,999 | ¥ 2,227.57 |
| 7,000 - 13,999 | ¥ 2,223.75 |
| 14,000 - 27,999 | ¥ 2,219.29 |
| 28,000 - | ¥ 2,216.11 |





